GENEALOGIESE NAVORSERS: HUGENOTEVANNE

GENEALOGICAL RESEARCHERS: HUGUENOT SURNAMES

Byvoegings kan gestuur word aan hcv@sun.ac.za

Additions can be sent to hcv@sun.ac.za

 

Blignaut:

Philip Blignaut

philip.blignaut@gmail.com

 

Cillié:

Andrew Kok

jakok99@gmail.com

 

Cilliers, Cillié

.

.

Cillié

Ben Cilliers:

Mariana Olivier  

Jan Cilliers:

Dr Andrew Kok

bencilliers@absamail.co.za

omariana@lantic.net

cilliersjan@gmail.com

jakok99@gmail.com

Cronjé:

 

Johann H Claassen
Linda Bester

johann.claassen@telkomsa.net
lindabes@ionline.co.za

De Klerk:

David de Klerk,

mdavid@artslink.co.za

 

De Villiers

CJ van Breda

cjvanbreda@gmail.com

 

Du Buisson 

 

Alta Roux

rroux@yebo.co.za

Du Plessis:

 

Andre du Plessis

Jean-Pierre du Plessis

Pierre du Plessis

Louw du Plessis

duplesaj@yahoo.com

 jpdp9@telkomsa.net

pierredup123@gmail.com

parexcel@iafrica.com

Du Preez: 

Thys du Preez

Roelf du Preez

thysdupreez@mweb.co.za

 roelfdup@mweb.co.za

Du Toit: 

Alex Fuchs:    

jakkalsfuchs@gmail.com

 Duvenage, Du Venage   

Pieter du Venage  

pieterdu@penta-net.co.za

 

Faure

 

Pierre Faure

apfaure@gmail.com

Fouché

 

Petrus Fourie

pjfourie6@gmail.com

 

Fourie: 

 

Danie Fourie

Jan van Zyl
Marietta van Zyl
Trienie Fourie
Ursulah Janse van Rensburg

Fritz Fourie                         

Leander Fourie                 

Petrus Fourie

daniel@fourie.info

janvanzyl1@mweb.co.zaZyl
marietta2510@telkomsa.net
tfourie@lantic.net
ursulahvz@gmail.com
fritz@connix.co.za
leander.fourie@transnet.net

pjfourie6@gmail.com

Hugo:

 Christa Roberts  

 christasemail2003@yahoo.com

Jordaan:

 

Marthinus Jordaan

navorsing@mjsjordaan.co.za

 

Joubert: 

 

Peet Joubert

Trysie Joubert   

peetj@absamail.co.za

trysiejoubert@yahoo.com

Labuschagne: 

Labuschagne Familiebond:

Voorsitter@labuschagnebond.co.za   

 

Le Roux: 

Le Roux Familiebond

leroux.familiebond@gmail.com

 

Malan:

Danie Malan

Bok van Gass 

Johan Morgenthal

jacdan@lantic.net

cg40@mweb.co.za

morgenthal@amobia.co.za

Marais

Petro Marais

boereseun.marais@gmail.com

 

Minnaar:

 

 Hercules Malan

Mari Mostert  

Jessica White-Minnaar
hmmalan@global.co.za
peet.mari@telkomsa.net
jessminnaar@gmail.com

Naudé:

 

Faan Naude

Grahame Naudé

faann@icon.co.za 

geedee@polka.co.za

Pienaar: 

ZJ (Sakkie) Pienaar,

H Christo Viljoen

sakkie.pienaar@gmail.com

pienaars@mail.com

Retief:

 

Dr PJ Retief

frieda@mweb.co.za

 

Rossouw/Rousseau:

 

Pieter van Aardt

aardtsvader@telkomsa.net

Roux: 

Nick Roux: 

Alta Roux

info@roux.co.za

rroux@yebo.co.za

 

Terreblanche/Terblanche:

 

Johan Morgenthal
Mike Terblanche  

 morgenthal@amobia.co.za

 miket7@vodamail.co.za

Theron:

Jeanette Theron:

Dr Hannes Theron

chrisjean@telkomsa.net 

 jntfynbo@iafrica.com

Viljoen:

Prof Christo Viljoen,

hcv@sun.ac.za

 

Viviers:

 

 Naas Olivier  

 igmor@vodamail.co.za 

 'n Volledige lys van genealogiese navorsers in Suid-Afrika kan afgelaai word deur hier te klik

A complete list of genealogical researchers in South Africa can be downloaded by clicking here